تبلیغات
وحدت وب - اصلاح طلبان پر مدعا !؟

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 21 فروردین 1392
دیروز بود که حکیمی پور عضو شورای هماهنگی اصلاحات با یکی از خبر گزاری ها گفتگویی را انجام داده بود که در این گفتگو مواردی را بیان کرد که اشاره به این بیانات خالی از لطف نیست.

این عضو شورای هماهنگی اصلاحات گفت: «از نامه اصلاح طلبان به رهبری مطلع نیستم لیکن اگر نامه تنظیم شده به رهبری از سوی اصلاح طلبان در جهت تلطیف فضای سیاسی کشور باشد گامی موثر خواهد بود.»

وی در بخش دیگری از گفتگو اظهار داشت:« بدنه کارشناسان‌ اصلاحات بدنه‌ای پر مایه، بسیار قوی و باتجربه است و می‌تواند در دولت آینده‌ اصلاحات مفید فایده قرار گیرد و مطمئنا خرابکاری‌های این هشت سال را خوب می‌توانند ترمیم و بهبود بخشند.»

حکیمی پور در ادامه گریزی به فتنه 88 زد و گفت: «جریان جنبش سبز از اول به دنبال مخالفت و براندازی با نظام نبود اما زمانی که این جنبش توسط جریان رادیکال اداره و مورد حمایت قرار گرفته شد تبدیل به یک جنبش رادیکالی شد.»

1-    باید به این فرد گفت فضای سیاسی کشور چه اشکالی دارد که قرار است اصلاح طلبان بانی آرام کردن این فضا شوند؟

تا آنجا که ما میدانیم هرجاکه اصلاح طلبان ورود پیدا کرده اند باعث تنش و ناآرامی در فضای سیاسی کشور شدند. نمونه های فراوانی از این موارد وجود دارد که در یادداشت های دیگر به آن خواهیم پرداخت. لیکن فقط یک نمونه ورود با تنش اصلاح طلبان فتنه 88 در انتخابات دهم ریاست جمهوری بوده است.

2-    ذهن سیاسی ما نشان میدهد که در 8سال از عمر دولت اصلاحات در دوره های گذشته نشانی از آبادانی وجود ندارد که حالا این عضو جریان اصلاحات دم از آباد کردن خرابکاری های دولت احمدی نژاد میزند.

خرابکاری هایی که دولت اصلاحات انجام داده است را هیچ دولت دیگری شاید نتواند تکرار کند از فتنه 78 گرفته تا دفاع از فتنه 88، کارهای ضد دینی وفرهنگی که در دولت اصلاحات به شدت انجام می شد، ننگ و خواری دولت اصلاحات در امضای تفاهم نامه برای پلمپ مراکز تحقیقاتی هسته ای و ... مشتی از نمونه خروار خرابکاری های دولت اصلاحات می باشد.

حال این فرد میگوید قرار است خرابکاری های دولت احمدی نژاد را درست کنیم. کدام آباد کردن، کدام درست کردن؟

3-    عقیده اصلاح طلبان از اول تا حال این بوده است که جنبش سبز برانداز نبوده است بلکه به خاطر دلایلی این جنبش باعث فتنه شده است. تازه این جریان لفظ فتنه را نیز به کار نمیبرد.

شاید ذهن سیاسی این افراد کمی نم گرفته که این چنین اظهار نظر میکنند. همه به وضوح میدانند که جنبش سبز زائیده 8 سال دولت اصلاحات بوده است.

مگر نه اینکه افرادی مثل؛ مهاجرانی(وزیر ارشاد دولت خاتمی)، اکبر گنجی(مشاور خاتمی)، عبدالکریم سروش(پدر معنوی اصلاحات) و ... از عوامل اصلی جنبش سبز بوده و هستند.

پس چرا جنبش سبز را نفی میکنید؟ واین جنبش را از بدنه اصلاحات نمیدانید؟

مگر نه اینکه جنبش سبز برگرفته از تفکرات جورج سروس (متفکر و نظریه پرداز انقلاب های مخملی - یهودی) بوده است؟

حال چطور با این همه کارنامه خراب ، اصلاح طلبان مدعی می شوند که می توانند وضع مملکت را بهتر کنند؟

چطور مدعی میشوندکه کارشناسان خبره دارند که میتوانند مفید فایده باشند حال آنکه اصلی ترین کارشناسان این جریان از جاسوسان بوده اند؟

-    اینجاست که این ضرب المثل به یاد انسان می افتد که:

ما را به خیر تو امید نیست شر مرسان ...

مدیر بخش سیاسی جویباران - جویبارانبرچسب ها: اصلاح طلبان، خاتمی، احمدی نژاد، جویباران، وحدت وب، حکیمی پور، اصلاحات، اصول گرایان، فتنه 88، انتخابات، انتخابات 92،
ارسال توسط محمد قاسمی
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner