تبلیغات
وحدت وب - افسوس که از شما دور افتاده ایم...

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 20 شهریور 1391


ای شهید تو رفتی ، اما کوله بار سنگین آرمانهایت را ، برایم به یادگار گذاشتی تا آنرا بر دوش کشم و به آرمانشهر نزدیک کنم ، هم خود و هم جامعه ام را .

لَختی برگرد از آن ملکوت اعلی و این همرزمت  را کمک کن ….

بابا ، به پیر ، به پیغمبر به هر کس که قبولش داری ، آقای برادر ، خانم خواهر ؛  ما    در جنگی تمام عیار ایستاده ایم . اما تفاوتی است بین ما و دشمن !دشمن دون به همه چیز به دید  ابزاری برای نبرد و پیشبرد اهدافش می نگرد اما برخــــــــــــــــــــــی آقایان همه چیز را سر سری می گیرند .

آقای خوابالو بیدار شو، چه سری است که در نزدیکی های آبان ماه اس ام اس  می آید : “پدر حسین فهمیده هنوز دارد پول قسط تانکی را که پسرش منفجر کرده می دهد !” و یا ” جعبه سیاه تانک پیدا شده ، حسین می گوید : حاجی جون مادرت هُل نده …. ده هُل نده دیگه !”

باز هم بگو شما حزب اللهی ها تَوهم دشمن سازی دارید !

بگو ، راحت باش ، آن یکی برادرم  را  دشمن با تانک  سخت به شهادت رساند ، دیگر برادران  ۱۳ ساله ی وطنم را می خواهند با موبایل نرم بکُشند. اما تو راحت باش  آقای مسئول و به کار خود مشغول. اینجا که کسی مسئول نیست  ، اساسا مگر شهید رهرو می خواهد؟!

نه بابا . این حرفها کدام است ، رهرو سازی یعنی چه ؟ الگو سازی از شهید فهمیده یعنی چه !؟

از نظر برخی اینجا ، سالروز شهادت حسین فهمیده یعنی یک نفر پََِخمه تر ! از همه ، که نمی داند ظرافت کار با نوجوان را ، نمی فهمد روح لطیف یک جوان را ، بلد نیست هنر بیان را ،  سَر صف صبحگاه مدارس ،سه ربع آسمان و ریسمان به هم ببافد به مناسبت شهادت شهید فهمیده وبه خیالش کار تمام است و از فردا همه ی دانش آموزان عاشق شهید شده اند . اما  زهی خیال باطل ، چرا که آقای دانش آموز فکرش درگیر تکرار شونصدمین قسمت سریال ” رابین هود” است !!! که دیشب تا ساعت ۱۲ نیمه شب از سیمای “ام اقرای شیعه ” می دیده !

آقای مسئول به تو مسلول بگوییم بهتر است ! تو را چه به کار کردن درباره ی شهدا ؛ وقتی نمی دانی دشمن سر سفره ی ما هم هست ! تا رختخواب فرزندت هم آمده !آنوقت تو بنشین دلت را خوش کن که در برنامه های صبحگاهی مثلا نامی از شهدا برده ای ! غلـــــط کرده ای که دلت خوش باشد وقتی دشمن هالیوود را تمام قد برای جنگ به میدان آورده و تو کدامین بار  از جذابیت برنامه ی “عمو پورنگ”  در جهت ارزشها استفاده کرده ای !؟

بگو بدانیم وقتی قرار است ” فارسی وان ” بخش نوجوانش را راه بیندازد ، تو چرا جذاب ترین بخش های “فتیله” ات در جهت رقاصی است و بی روح ترین و غم انگیز ترین و بدترین بخشهایش در جهت یاد امام زمان در جمعه !؟

آقای مثلا مسئول ، کدامین بار از ابزارهای نوین در جهت پیشبرد آرمان هایمان استفاده کرده ای ؟ کدام طنز زیبا را در جامعه رواج داده ای ؟ آیا رسالت تو تنها تعویض نام اس ام اس به پیامک است ؟ آیا ارگانی هست که تولید محنوا کند برای اس ام اس ؟ کدام سازمان وظیفه ی ترویج بلوتوث های مثبت را دارد ؟

در جنگ نرم دل ما اما به تو خوش نیست ! رهبر شما  آن طفل سیزده ساله که نارنجک به خود بست و زیرتانک رفت  نیست ؛ علی الظاهر رهبر شما “جومونگ ” است که افسانه ی نوه ی نتیجه ی ندیده اش را هم  به نمایش  گذاشتید ، اما اساسا تو هیچ کاره ای . سر ماه برو حقوقت را بگیرآقای مسئول !

دل حیدر کرار به عباسش خوش بود و دل امام خامنه  ای به ما شیر بچه های حیدر کرار.

به نسل سومی هایی که بسیجی تر از همیشه ، انقلابی تر از همه و زیرک تر از زمان به میدان آمده اند .

به آن طلبه ی جوانی  که در خانه اش سه ماهی یکبار گوشت یافت می شود اما دهه  ی محرم کاری می کند با دلهای ملت که تا یک سال بیمه ی عباس باشند جوانانشان !

به آن دانشجوی جوانی که به زور خرج تحصیلش را درمی آورد ،  اما در اردوهای جهادی به گونه ای دل از اهل روستا می برد که مجبور است آخر سر ، گمنام و بی نشان و در دل شب ، دل از جهاد برکند تا نکند صبح اشک کودکان روستا  هنگام  دویدن دنبال ماشینش در فراق او روان شود .

آری آقای خوابالو ، اینجا ایران است ، جوانانی دارد از نسل حیدر و از اهالی کوچه !  چشم انداز فعالیتشان را درب سوخته تعیین می کند  و افق دیدشان  ، نه پنج ساله که بلکه انتقام سیلی است .

آقای مثلا مسئول که در خوابی ، خیلی  شانس آورده ایی که این شیر بچه های حیدر کرار هستند  و الا دیرنبود آن  روزی که  در خانه ات  با  لگد دشمن از بستر ناز برخیزی !

اما اکنون  راحت بخواب ،بخواب که ما با تمام سختی ها و کمبود امکانات همانند همیشه اینبار  در این جنگ نرم هم  با سرلوحه قرار دادن اوامر فرمانده کل قوا ، بینی دشمن را به خاک خواهیم سابید . و ما ملت دست در دست آخرین نگار یار،  درانتهای افق  پرچم می سپاریم به موعود ….

منبع : جویبارانارسال توسط محمد قاسمی
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner